Říjen 2010

Ewa Farna dobyla Kolín (30.10.2010) !!!!

31. října 2010 v 16:59 | mája |  Photos
Nejen vyprodaný Kulturní dům v Kolíně svědčí o tom že mladá ale především talentovaná česko-polská zpěvačka Ewa Farna je Star této doby !!!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com foto zdroj : Ewa Farna Fans Web

II Benefiční koncert všechna videa (Ewa Farna Fans Web)

31. října 2010 v 16:51 | mája |  Video
Všechna videa z II benefičního koncertu na blogu ewafarna-fans.blog.cz najdete TADY


Foto+news Kalenář 2011 !!!!

28. října 2010 v 20:00 | mája |  Actual
Nástěnný kalendář, měsíční - 12 nových fotek Ewy

cena: 299

skladem od 1.11.2010 !!! Předobjednávky již dnes na www.ewafarna.cz


zdroj : Ewa Farna Fans Web

Novinky na fans-ewa.blog.cz

26. října 2010 v 12:59 | mája |  Admin
Takže :
1)Omlouvám se  že jsem tu dlouho nebyla
2)Ikonka se celkově změnila a když na ni najedete uvidíte že se jmenuje ewulka
3)K Vánocům chci EWAkuacju :)
4)Design můžete posílat na e-mail : fans-ewa@seznam.cz
5)Všechno kopírujte jen s Banerem !!


New polská deska !!! EWAkuacja !!!

26. října 2010 v 12:42 | mája |  Actual

1. Ewakuacja
2. Maska
3. Bez łez
4. Król to ty
5. Kto więcej da
6. Nie jesteś wyspą
7. Polowanie na motyle
8. Uwierzyć
9. Zwiodę cię
10. Deszcz
11. Wyrwij się
12. Nie przegap
13. Nie zmieniajmy nic
14. Projekt CHOPIN

Deska Ewakuacja vychází v Polsku 5.listopadu!
zdroj: ewa farna fans web

Ewa Farna Maska Noc Nadějí

26. října 2010 v 12:34 | mája |  Video

Newsky !!

23. října 2010 v 21:42 | mája |  Admin
Ahoj mám tu prozbu :) Na mym blogu (pls najděte si ho) mbcool.blog.cz bude new design a můj první fotoromán !!!!   chtěla bych abyste se tam dívali a když třeba za dva dny tam ten fotorománek dáme (musíme to zpracovat) tak dali koment díky :)


Ewa vyhrála ! Ceny hudební televize musiq1 awards 2010

21. října 2010 v 21:05 | mája |  Actual
Proslule známé ceny musiq1 awards  mě letos zaujaly proto že vyhrála právě Ewa Farna !! Ewa se umístila na 1. místě v kategorii zpěvačka a samožřejmě jí tímto velmi gratulujeme a doufáme v další úspěchy Ewiných prací :) 

Foto Nikdo není dokonalý dejte si Celý článek

20. října 2010 v 20:41 | mája |  Photos
Pár fotek z pořadu Nikdo není dokonalý Speciál ve kterém Ewa také účinkovala !!imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ewa fotí pro EWAkuacju (new polské CD)

20. října 2010 v 20:35 | mája |  Photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com  imagebam.comimagebam.com

zdroj : ewafarna-fans.blog.cz

Ewa Farna : plánuje si lásku ?

20. října 2010 v 20:31 | mája |  ActualZpěvačka Ewa Farna pokřtila kouzelníkovi Pavlu Kožíškovi jeho DVD a možná si od samotného mága přála nového kluka. O toho původního ji totiž připravila moderátorka Martina Gavriely.
S kytaristou skupiny Embassy Marcusem Tranem se Farna ještě v létě vodila za ruku v zákulisí rockového festivalu Benátská noc. O pár měsíců později je ale lásky konec. Gavriely se s Marcusem údajně potkala v jednom pražském nočním klubu a přeskočila jiskra.
A asi to ani není žádné překvapení. Gavriely má za sebou několik bouřlivých milostných románků, zejména s hokejisty a dalšími sportovci a o Marcusovi se v kuloárech šušká, že těžko odolává ženskému půvabu. Své o tom může vyprávět zpěvačka Olga Lounová, která s Marcusem prožila pár rušných let.

zdroj: alisek69.blog.cz

Ewa na slavnostním losování Chomutov (10.10.2010)

18. října 2010 v 21:25 | mája |  Photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
zdroj:perfect-ewa.blog.cz PS: Doufejme že si to tam všichni užili a hlavně Ewa a kepela :) !

Ewa : Chci věrného manžela 3 děti a pejska :)

17. října 2010 v 21:39 | mája

Vzpomenete si na své první vystoupení?

Poprvé na veřejnosti jsem zpívala ve třinácti u nás v Třinci. Bylo to krátce po tom, co jsem vyhrála kategorii Objev roku v anketě Český slavík, takže už bylo co napsat na plakát. Byla to zkouška, jestli zvládnu koncert, který trval hodinu a půl, jestli to udýchám a odmoderuji. Ale bylo to super!

Přitom jste byla puberťačka, samá ruka, samá noha, nejspíš i nějaké pupínky na obličeji!

Tak ty mám pořád. Nestydím se za svůj věk, užívám si to. Za rok už budu dospělá, budu mít odpovědnost, začnu řídit auto. Skončí mi dětství, to je příšerné, ale na druhou stranu se raduji, že ještě nemám vrásky, ale beďary. (smích)
Tak na kterou barvu má dnes náladu?
Tak na kterou barvu má dnes náladu?
FOTO: Michaela Feureislová

Co cítíte, když stojíte na jevišti?

Na každém koncertě je jiná atmosféra, nezáleží na tom, jestli to je v Polsku, Česku nebo na Slovensku. Důležité jsou reakce publika a to, jaká energie plyne ode mě z pódia.

Jak ten rozruch kolem sebe zvládáte?

Nejdřív to byla rána. První disco jsem nahrála ve dvanácti a hned se objevily reakce. Četla jsem je na internetu a poprvé jsem se setkala se závistí a zlem. Byly tam takové sprosťárny a nadávky, a to jsem z nich polovinu ani neznala. Třeba tam napsali - Ty polská …, vrať se zpátky do Polska. Nemáš tu co dělat, zpíváš příšerně!
Nechtěla jsem věřit, že fakt myslí mě, a nechápala jsem, proč mi to říkají, když mě vůbec neznají a nikdy mě nepotkali. Narodila jsem se v Česku a jsem tady doma. Zasáhlo mě to a měla jsem velké deprese. Nešla jsem třeba do školy a celý den jsem brečela v kuchyni. Bylo to hodně těžké.

To věřím.

Tehdy mě podrželi rodiče, kteří si vyčítali, že mě do toho světa pustili. Domluvili se s agenturou a společně mi zakázali číst internetové blogy. Nečetla jsem je dva roky. Pak jsem se trochu otrkala a na reakce z očí do očí jsem naučila reagovat. Teď už jsem v pohodě.

V Polsku se vám to nestalo?

Tam ne, jednak proto, že jsem Polka, a pak jsem se tam objevila později. V Česku mě pořád berou jako malou holku, i když jsem už natočila šest cédeček, z toho dvě v polštině, a spoustu videoklipů. První šoky jsem už překonala. Samozřejmě zamrzí, když o mně vyjde nepravdivý článek. Jenže s tím nic nenadělám.
FOTO: Michaela Feureislová

Myslíte ten, jak jste řádila se spolužáky v Chorvatsku?

Třeba. Navíc to byla lež a mrzí mě to proto, že jsem byla poprvé na dovolené bez rodičů a vypadá to, že jsem se tam chovala jako utržená z řetězu. Byli jsme se spolužáky na školním výletě, hráli jsme různé hry, těšila jsem se, jak si po roce užiju své kamarády. Na třídní večírky moc nechodím, abych se nedostala do řečí.
To Chorvatsko bylo fajn, jenže nějaká milá holka poslala fotky do bulváru a udělala z naprosto nevinné hry sexuální orgie. Seděla jsem například vedle devatenáctiletého kluka, který si koupil pivo, ale v novinách napsali, že jsem se opila já. Mně to tolik nevadí, ale musela jsem kvůli tomu článku do ředitelny a vysvětlovat, jak to, že se na školním výletě pije alkohol. Přitom jsem měla džus.
Rozhodla jsem se, že ani ze srandy už nebudu pózovat při fotografování. Nechci, aby si nějaká puberťačka vydělávala na můj účet na cigarety.
Na koncertech je dračice, v zákulisí nejradši leží.
Na koncertech je dračice, v zákulisí nejradši leží.
FOTO: Michaela Feureislová

Jak vycházíte s rodiči?

Mám v nich skvělé zázemí. Moc je oba miluji. Mám ještě bráchu Adama, kterému bude v listopadu patnáct. Hraje na housle, na bicí a pořád lyžuje jako kdysi já.

Nestýská se vám po obyčejném životě vašich vrstevníků?

Ale já ho v podstatě žiju. Chodím na polské gymnázium, jsem ve třetím ročníku a za rok budu maturovat. Mám individuální plán.

Postačí vám maturita, nebo směřujete výš?

Chci pokračovat na právech nebo na psychologii, možná si vyberu žurnalistiku. Uvidím. Nejradši bych šla na medicínu, ale na to nemám. Zajímá mě také dějepis.

Poláci mají hodně zajímavou historii…

To ano, ale my se učíme i českou historii, protože žijeme v Česku. Žádnou rozpolcenost necítím. Jsem vychovaná v tom, že jsem Polka, ale jsem ráda, že jsem se narodila v Česku. Je tu krásně, jsem zamilovaná do Prahy. Těšilo by mě, kdybych tam jednou studovala.

Jak se žije v rodné Vendryni?

Hezky. Je to vesnice se čtyřmi tisíci obyvateli, kde se žije hodně kulturně i sportovně. Je tam ale i klid a krásná příroda.

Co to znamená Vendryně?

Legend je hodně, ta nejznámější říká, že jméno vzniklo od slova vandrák.

Jaká jste byla jako malá holka?

Byla jsem docela stydlivá, i když jsem už ve školce na vystoupeních zpívala sólo, jenže jsem se jako většina ostatních do toho nehrnula. Nejradši jsem si hrála s mluvícími panenkami, s legem a bavila mě auta. Chtěla jsem být také princezna a napůl se mi to splnilo, protože se tak cítím.

To byla polská školka?

Ano a také doma mluvíme polsky nebo spíš polským nářečím, ve kterém je hodně německých slov.

Mluvíte ale krásně česky…

Děkuji. Když jsem měla asi ve třinácti letech první rozhovor u Libora Boučka, odpovídala jsem jen - ano, ne, nevím. Chudák Libor! Myslela jsem si totiž, že umím česky, ale zjistila jsem, že mi to trochu dělá potíže. Ale už je to, doufám, v pořádku.
S Tomášem Klusem se stali zpěváky roku a získali od akademiků cenu Anděla.
S Tomášem Klusem se stali zpěváky roku a získali od akademiků cenu Anděla.
FOTO: Michaela Feureislová

Máte sportovní minulost, že?

Ano, závodně jsem lyžovala. To bylo krásné. Sport mě naučil disciplíně, soustředění, důvěřovala jsem trenérovi. Pak se mi to hodilo při zpívání. Měla jsem výbornou kondici. Předtím jsem chodila na rytmiku, kde nás učili ovládat tělo. To se na pódiu také hodí.

Také jste hrála na klavír…

Hrála jsem pět a půl roku. Teď si občas zahraju, ale hlavně když skládám hudbu.

Co vám maminka doma zpívala?

Polské lidovky, třeba Spi, dzieciontko, spi! Teď tu píseň zpívám své čtyřleté sestřičce Magdalénce.

Kde se tu vzala? Ewička odešla z domu, tak si rodiče pořídili další dceru?

Fakt je, že jsem zrovna vyšla ze základní školy a začala jsem víc zpívat. Rodiče byli mladí a chtěli mít ještě další potěšení. Byla jsem také z Magdalénky nadšená, i brácha se rozplakal, když se narodila. Je roztomilá, už teď krásně zpívá, odmalička poslouchá moje písně. Je naše zlatíčko.

Vnímáte nějaký rozdíl mezi Čechy a Poláky?

To je individuální. Každý chlap je jiný, nebo vlastně stejný, že! (smích) Nějaký zásadní rozdíl nevidím, ani nemůžu, protože se pohybuji v šoubyznysu a ostatní vrstvy moc neznám.

Kdy jste zaznamenala první úspěch?

První? Spíš poslední. Na koncertě v Polsku, kdy lidé ještě před zahájením skandovali Ewa! Ewa! Chodí jich spousta a nejsou to už jen malé holčičky, ale dospělé publikum. Bylo to v Rzeszowě a přišlo si mě poslechnout třicet tisíc. To bylo nádherné. Z takových úspěchů mám větší radost než z cen.

Vás objevil Lešek Wronka. Kde to bylo?

V Havířově, kde jsem zpívala v jedenácti na soutěži, a přitom jsem poskakovala po pódiu. Přišel za mnou s tím, že se mnou chce natočit cédečko. Tomu jsem se zasmála a řekla jsem mu - Pane, to byl moc dobrý vtip. Nashledanou! On se pak ozval rodičům a rok se domlouvali. Nakonec jsme natočili CD Měls mě vůbec rád. Nastartoval moji dráhu a na jeho rady dám dodnes.
Udělal pro mě strašně moc. Dostala jsem víc, než jsem si vůbec mohla představit.

Před rokem vás opustila vaše první kapela. Co se stalo?

Ty kluky mám pořád ráda. Rozuměla jsem si s nimi jak hudebně, tak lidsky. Ale chtěli to zkusit sami, mají velký potenciál, talent, a tak založili svoji skupinu Embassy. Hráli jsme spolu tři roky. Držím jim palce, líbí se mi, co teď dělají. Mám teď novou kapelu

Ale v té původní kapele byl kytarista a skladatel Marek Tran. Je to tak?

To je jedna z mála pravdivých informací, která v bulváru vyšla. Marek je z mé bývalé kapely a je to můj přítel. To slovo nemám ráda, ale opravdu jsme už nějakou dobu spolu. Vystudoval Ježkovu konzervatoř, pochází z Nového Jičína a bydlí v Praze.
Dvě statečné holky – Ewa bojovala se zlobou a závistí, Anna K. s rakovinou.
Dvě statečné holky - Ewa bojovala se zlobou a závistí, Anna K. s rakovinou.
FOTO: Michaela Feureislová

Vyzařujete energii. Kde ji čerpáte?

To sama nevím. Mám extrémně nízký tlak - 90/55 - bývám dost ospalá. Alkohol nepiju, tak mi doporučili kávu, ale ta mi nechutná, takže zkouším redbull. Nejvíc mi pomáhá spánek, posezení s kamarády a relaxace. Na pódiu rozdávám energii, ale v zákulisí ležím.

Lucie Bílá si vás před třemi lety vzala na turné. Nasadila si do vlastního programu takový talent! To bylo docela odvážné.

Ne, ona dobře ví, že je jedinečná. Je to velice jemná žena a jsem jí vděčná, že mě vzala na turné, protože na ni chodí rodiče mého publika. Takže jsem měla možnost přesvědčit rodiče svých fanoušků, že je můžou pustit na můj koncert a že je to možná bude i bavit.

Co hezkého chystáte?

Mám před sebou pár aktivit, které souvisejí s televizním kanálem Disney Channel tady u nás i v Polsku. Nazpívala jsem totiž titulní písničku k filmu Camp Rock 2, který měl na tom kanálu před pár dny premiéru. V polštině natočíme album Virtuální, které vyšlo před rokem v Česku. Připravujeme ještě anglickou verzi.
Mám hodně koncertů a projekt pro Linku bezpečí. Vystoupím 28. října v pražském Divadle Palace a spolu se mnou houslista Pavel Šporcl, skupina Čechomor, Nasty a Miro Žbirka.
Ewa Farna
Ewa Farna
FOTO: Michaela Feureislová

Jaké máte přání?

Přeju si spoustu věcí. Zdraví pro mě a mé blízké, toleranci a vzájemný respekt. Vím, že to zní hodně naivně. A pak bych si přála změnu v hudbě, návrat k melodice. To, co se teď hraje v rádiích, je příšerné. Samé duc, duc, duc. Zdá se mi to všechno stejné a my se tomu musíme podřizovat, abychom mohli zpívat.

A soukromě?

Věrného manžela, tři děti a psa. To je můj životní cíl.
Celý tento rozhovor byl zkopírován z internetového bulváru Novinky.cz
 

Kalendář s Ewou 2011 !!

17. října 2010 v 12:55 | mája |  Actual
Krásný nástěnný kalendáš s Ewou na rok 2011 je tu !!! 12 pěkných fotek Ewy !!! To celé jen za 299-, !!!  Můžete objednat ZDE  !!!

Ewa Farna už rozlobená a nic netušící Marcus !!!

17. října 2010 v 12:34 | mája |  Actual
Moderátorka VIP zpráv na Primě Martina Gavriely (32) se nedávno oklepala ze své divoké minulosti, jenže teď na ni praskla další pikantnost. Martina totiž už několik týdnů spí s přítelem Ewy Farné (17) Marcusem Tranem (25)! "Je to pravda, chystáme s Marcusem nějaké společné vyjádření," prozradila exkluzivně týdeníku SuperSpy Gavriely. Hudebník Tran moderátorce začal vypomáhat s hlídáním dětí. Právě takhle se pár sblížil natolik, že se z nich stali milenci.Zatímco Farna ještě nedávno objížděla letní festivaly v doprovodu svého partnera, o poměru mezi ním a Gavriely neměla ani potuchy. "S Marcusem jsme teď oba pracovně velmi vytíženi a trávíme spolu málo času," uvedla pro SuperSpy Farna.

To, že je Tran permanentně Gavriely za zády, zřejmě nepovažovala za sebemenší náznak možného sexuálního poměru. Muzikant totiž zazpíval dokonce na jejích nedávných narozeninách, které Martina slavila s Evou Decastelo.

Co Martinu na o sedm let mladším hudebníkovi láká? Nenechte si ujít aktuální vydání týdeníku SuperSpy! Na této fotografii vidíte "rozlobenou Ewu a tvářejícího se nevinného Marcuse ".
text  zdroj : ewafstar.blog.cz
xD

Nechcete nám udělat design ??

16. října 2010 v 18:49 | mája |  Admin
Ahojky lidičky !!!  S tímto blogem začínám a na tvoření designů  zrovna čas nemám :(  Takže bych vás chtěla poprosit (samozřejmě je to dobvrovolné) , abyste nám na náš blog design udělali :)  Podmínky a veškeré informace najdete pod.

      Podmínky : záhlaví musí být velikosti 1200x900 !!! , na designu musí být Ewa Farna a nápis fans-ewa , do dolního pravého rohu napište kdo (vy) stvořil tento design !!  Ale prosím ne přes polovinu designu xD


To je asi vše a nyní informace !!! Jinak barvy detaily kytičky a tak nechám na vaší Fantazii jen prosím foto z roku 2010 !!!


Informace : Vaše krásné designy posílejte na e-mail fans-ewa@seznam.cz , Posílejte je do 11.11.2010 :)


                 Ty nejkrásnější designy  budou vyhodnoceny,myslím že zajímavou cenou ! 
  Všem designéřům moc Děkujeme !


                             Vaše fans-ewa !

Až budeme mít design,tento blog se "rozjede" v plné parádě tak se těšte !!!