Prosinec 2010

DRAČICE Ewa Farna v novém kalendáři

31. prosince 2010 v 22:36 | mája |  Actual

Romantické i pořádně odvázané polohy předvedla mladá zpěvačka na fotkách pro rok 2011.
Sedmnáctiletá Ewa Farna nafotila už třetí kalendář, a tentokrát si zvolila novou image. Na některých fotkách Petra Weigla vypadá jako pořádná dračice.

"Vidím pořád spousty sexy kalendářů a přála jsem si mít taky takový," svěřila se mladá zpěvačka Blesku.
"Nakonec mi ostatní poradili, že bude lepší, když se nebudu příliš zestaršovat a předvedu se jinak. Na sexy pózy budu mít prý ještě hodně času," dodala.
Farna svůj kalendář nafotila i s kapelou, a to pod širým nebem. "Skvěle mě vystihuje. Přesně tak jsem si to představovala," pochvaluje si. zdroj : A69

Ewa Farna : Obět' módního diktátu, nebo trendy popová hvězdička ?

31. prosince 2010 v 22:34 | mája |  Actual

Zpěvačka Ewa Farna si na předávání cen pečlivě vybírá outfity. Většinou si libuje v lehké snesitelné extravaganci, která na ulicích není úplně běžně k vidění. Jsou tací, kteří její modely kopírují, jiní je zase odsuzují. Kam patříte vy? Komentovala módní redaktorka Markéta H.

Podobný model by si asi leckdo netroufl obléct, zpěvačka nás ale v podobných úletech baví. Tentokrát zkombinovala korzetové koktejlky s tylovou sukní a skvrnitými rourami. Nechybí několik vrstev náhrdelníků a model zakončuje čelenka. zdroj : A69

Ewa v Ulici (dnes večer Nova) s herečkou Pavlou Tomicovou (Ulice)

31. prosince 2010 v 12:29 | mája |  Photos
Jak si budou tyto dvě půvadné ženy-dívka :) rozumět můžete shlédnout již dnes večer po 8 hodině :) Na TV Nova ! MEJDAN ROKU Z OBÝVÁKU !!!

Ewa v TV

29. prosince 2010 v 18:34 | mája |  Actual
30.prosince 2010                                                                                       
20:00 Óčko
Ewa Farna : Zazpívej si na Ewa Tour 2008
Koncert česko-polské mladé zpěvačky
31.prosince 2010
20:00 Nova
Mejdan roku z obýváku Anno 2009, Anděl 2009 a Michal David 50 :
Jan Bendig, Ewa Farna, Dominika Stará...
1.ledna 2011
00:05 Nova
Největší hity po půlnoci, sestřih z akce Anděl 2009
Účinkují : Nightwork, Ewa Farna
3.ledna 2011
23:15 ČT1-Live
Lucie Bílá a její Turné : orchestr Petra Maláska & zpěvačka Ewa Farna
9.ledna 2011
02:50 ČT1-Live
Repríza (3.ledna 2011)

ewafarna.cz ! Napsala Ewa !

25. prosince 2010 v 21:54 | mája |  Actual
 Milí farnoušci,
dovolte abych Vám popřála krásné prožití Vánočních Svátků v klidu a pohodě se svými nejbližšími.
Hodně zdraví, štěstí, duševní očisty , lásky a samozřejmě at' na Vás nezapomene Ježíšek:).
Užijte si náramně Silvestra a at'se Vám do Nového roku splní vše, co si jen přejete:).

Na konec roku bych vám chtěla mockrát poděkovat za celoroční podporu, účast na koncertech a za to, že mi věříte...Moc si toho vážím!
Bylo toho vážně hodně- po třetí bronzová na Slavíku, Čechomor tour, hoodně koncertů, Zpěvačka roku na ANDĚLĚCH, projekt CAMPROCK2 s klipem, benefiční live koncert na ČT1 pro Linku Bezpečí jehož jsme pro tento rok patronkou atd atd atd...:)
Do Nového Roku mám pro Vás kalendář, tak jestli se vám líbí budu jenom rada!
Doufám, že se se mnou i příští rok nebudeme nudit a budu jen ráda když spolu půjdem dál a dál!:)
Jestě jednou Krásné Vánoce a ted už šup za stůl a jde se jíst vánočního kapraa!
Vaše Ewa


Ewa Farna : ,,Nejsem jako Lady Gaga" !

25. prosince 2010 v 16:38 | mája |  Actual

Do svého posledního videoklipu Maska zvolila image známé provokatérky Lady Gaga. A přestože přiznává, že se jí její show líbí, raději se obléká do mnohem střídmějších kousků.


Letos podruhé se dočkala zpěvačka Ewa Farna (17) bronzového slavíka a navázala tak na předešlé úspěchy, které ji katapultovaly mezi nejoblíbenější zpěvačky v Česku. Lucie Bílá ji dokonce označila za jednu ze svých možných nástupkyň. Jak vidí svoji budoucnost, kde ráda nakupuje a jestli se přestěhuje do Prahy, prozradila exkluzivně nám.

Evo, opět si letos dostala bronzového slavíka. Jsi s třetím místem spokojená?
Spokojenost je veliká. Vůbec jsem nedoufala, že by to znovu vyšlo. Je to anketa popularity a zrovna tento rok mi přišlo, že bylo vidět víc zpěvaček než já. Jak říkám, překvapilo mě to a jsem ráda, že jsem si to třetí místo udržela. Dokonce tuším, že mi lidé poslali i víc hlasů než
minule, což je také úspěch. Dneska jsem se ale soustředila víc na vystoupení a s tím jsem byla víceméně také spokojená. Snad se tedy bavili i diváci.

Lucie Bílá tě na tiskové konferenci označila za jednu ze svých možných nástupkyň. Co na to říkáš?
Samozřejmě děkuji. Je to hezké, ale beru to s rezervou. Všichni víme, že Lucka Bílá je naprosto jedinečná. A já bych chtěla být spíš za sebe, za Ewu Farnou. Ale jestli se mi to někdy podaří, nebo ne, to uvidíme.

Ty jsi nejmladší zpěvačka, která kdy dostala slavíka a stále se drží na předních příčkách. Myslíš, že máš na to, abys jednou stejně jako Lucie Bílá obhájila zlatého slavíka?
Uvidíme. Pro mě je mnohem důležitější, aby si lidé kupovali moje desky a chodili na mé koncerty. Je to sice spíš materiální projev, ale stačí mi ta bronzová podpora. I to je hezké.

Pořád teď na něčem pracuješ - deska, turné, choreografie. Najdeš si čas odpočívat, nebo jsi workoholik?
Workoholik nejsem, ale každopádně toho mám hodně. Teď mě čeká vánoční turné s Čechomorem. Připravovala jsem vystoupení na Slavíka
a na Óčko Music Awards. Práce je opravdu hodně. Ještě mě čeká cesta do Polska a pak už snad konečně odpočinek. Strašně se těším na Vánoce, kdy si sednu s chipsama a cukrovím doma k televizi a budu koukat na Mrazíka. Fakt se na to těším. Relax patří k práci. Nejde přece pořád něco dělat.

Uvažovala jsi o tom, že by ses kvůli práci přestěhovala do Prahy?

Zatím to neplánuji. Přemýšlela jsem o tom, protože tady trávím hodně času, ale na druhou stranu je fajn, když člověk přijde na hotel, má tam uklizeno, ráno může jít na snídani a nemusí řešit, že nemá nakoupeno nebo že není ustláno. Nemusím se prostě o nic starat. Proto jsem se rozhodla, že zatím do bytu nepůjdu, takhle mi to vyhovuje. A když náhodou se mnou nejsou rodiče v Praze, což se stává jen málokdy, tak spím u producenta Leška Wronky. Má velký dům, takže není problém tam přespat. Byt je teď pro mě zbytečný.

Letos jsi měla pár koncertů i v Polsku. Chystáš se rozšířit působnost i do dalších zemí?
Teď mi vyšlo v Polsku nové CD a za první dva týdny se ho prodalo asi patnáct tisíc nosičů, což je zlatá deska. Takže tam slavím úspěch. Je to perfektní. A musím prozradit, že dokonce máme nějaké nabídky i ze zahraničí. Pořád se ale nejvíc soustředíme na Polsko a Českou republiku.

Nechceš k tomu něco bližšího prozradit?

Měla by se točit anglická deska a zbytek zatím nechci prozrazovat. Můžu jen říct, že se jedná o dva velké evropské státy.

Loni jsi byla také nominována na MTV Video Music Awards. Hodláš i letos na tyto ceny zaútočit s nějakou písničkou?
Myslím, že ta hudba, kterou teď dělám, není přímo populární. Populární je třeba disko nebo různé elektronické věci, ale do toho se mi zrovna moc nechce. Chci si udržet ten rockový základ, na tom se snažíme pracovat, ale to teď v zahraničí moc nefrčí. Chtěla bych i nadále dělat to, co mě baví, a jsem ráda, že s tím pořád ještě sbírám úspěchy. Doufám, že přijde zase ta éra rocku těch devadesátých let. Lady Gaga je teď trend. Když ona natočí rockovou desku, tak zase budeme hrát rock. (smích)

Lady Gaga tu měla nedávno koncert. Byla jsi na něm?
Nebyla. Není to úplně můj vzor. Ale nešla jsem tam z toho důvodu, že nebyly lístky. I kdyby ale byly, tak bych nešla, protože stály šíleně moc. Mám Lady Gaga ráda jako zpěvačku, má super písničky a show, ale na mě už je to moc erotické a hlavně u ní převažuje módní stránka. Slyšela jsem, že hrála dvě písničky na klavír akusticky a bylo to perfektní. V tomhle ji mám ráda, je extravagantní, dokázala něco, co už tady dlouho nebylo, ale asi ji nepodporuji tak, že bych za lístek zaplatila pět tisíc.

I tebe má spousta náctiletých jako módní vzor. Máš svého osobního stylistu, nebo se oblékáš sama?
Stylistu nemám. Oblečení si chodím nakupovat sama a hodně často ho konzultuji s mamkou. Hlavně tedy doplňky. Mě baví se oblékat a nakupovat, prostě holka, no. (smích) Šaty si často vybírám v Polsku. Ale když toho mám hodně a nestíhám školu a všechno ostatní, tak potom už mám strašné stresy, že nemám co obléct. Dneska jsem vystřídala tři modely, tak jsem to měla docela pestré.

Jak tě poslouchám, tvůj šatník bude asi velký?

Docela jo. (smích) Mám ráda nakupování, ale všeho s mírou. Některé věci pak stejně dávám do soutěží nebo třeba na aukci. Každopádně šatník mám velký. Přiznám se, že na koncerty nosím největší kufr, který jde. Mám ho furt plný a větší už prý neexistuje. Nikomu se ho nechce nosit. (smích)

A kamarádky za tebou nechodí, že by si chtěly něco půjčit?
To se mi zatím nestalo. Tím, že se občas někde objevuji, tak si nechci brát pořád to samé. Proto to ráda střídám. Nemá smysl koupit si šaty
za x tisíc a vzít si je jednou. Takže většinou nosím cenově dostupné oblečení, nakupuji ho v běžných nákupních centrech, ne v Pařížské. Teď jsem měla i nějaké oblečení z bazárku od Báry Nesvadbové, která měla nedávno aukci. Tam jsou výborné věci. Jsou značkové a za velmi přijatelnou cenu. 

V médiích se teď hodně probíral tvůj vztah s Marcusem Tranem. Slyšela jsem, že jste se rozešli dřív, než se dal dohromady s Martinou Gavriely. Je to pravda?
To jste slyšela? Aha. (překvapení) Chci se k tomu vyjádřit asi tolik, že se k tomu nebudu vyjadřovat. Několikrát jsem se spálila a nechci své soukromí probírat v médiích. A i kdyby to bylo strašně pozitivní a chtěla bych to vykřičet, tak si to nechám pro sebe.

Mrzí mě, že to nemohu říct. Hranice, kam média maximálně pouštím, je tam, že říkám, co jsem měla na vysvědčení ve škole. Ale můžu vám povědět jen tolik, že nejsem holka, která má něco s každým druhým, a ani to tak asi mít nikdy nebudu. Je možné, že jsme s Marcusem spolu, je možné, že spolu nejsme, i že mám někoho jiného.


Blog : Kocicky-malicke

19. prosince 2010 v 20:10 | mája |  Admin
Design : Pěkný,Vánoční ale chybí mi tam trochu nějakých ,,nepotřebných" věcí jako je například Welcome...Prostě se mi zdá, že si na to asi neměla čas :D
Články : Adminka někdy píše s diagritikou (háčky&čárky) a někdy ne...Jinak si myslím že počet článků co napíše za den je dost příkladný :D Články jsou tedy v pořádku !
Adminka : Adminka sama mi přišla velmi sympatická !! Hodná,milá a tááák =D No k ní nic víc ;)
Celý blog : Je to normální, běžný blog, mám ho moc ráda a určitě se na něj budu koukat dál =)
Info : Sepsala : Mája (fans-ewa.blog.cz) O blogu : Kocicky-malicke (kocicky-malicke.blog.cz)
Banner blogu :
Pro adminku tohoto blogu : Banner našeho blogu si ve volitelném dolním boxu už nech !!!
Mája  19.12.2010


Special článek !! (volitelný horní box)

16. prosince 2010 v 20:10 | mája

1.REKLAMA BLOGŮ

(Více info ve volitelném horním boxu)-jedná se vlastně o takovou ,,reklamu" blogů při které nikdo neprodělá, ale naopak ,,vydělá" !! Viděla jsem to na jednom blogu a napadlo mě to spíše k takovým vánočním akcím na tomto blogu :) Jestli se přihlásíš anebo NE je na tobě ale jak říkám-neproděláš ;)

2.GLITTER CELEBRITY

(Více info ve volitelném horním boxu)-Upozornění : když do komentů napíše např.nějaká osoba např.Martísek : ,,Ahojky, chtěla bych glitter obrázek s Rihannou...."A pak třeba Šárinka : ,,caw...prosim glitrovej obrazek s rihanou.." Obě budou mít stejné !!! Tak to je Upozornění a at' se nezlobí :) Jestli byste chtěli vidět jak Glitter obrázek vypadá tak tady je malá ukázka Taylora Lautnera o kterého můžete také žádat :) A kopírovat jen se zdrojem !!   A připomínám že jsou jen amer. celebrity nebo ty známější a ne CZ,PL,SK....když nějaké ,,glittrovky" s těmi co budete chtít nebudu mít, tak se prosím nezlobte !!

3.VÁNOČNÍ SONF !!!

Jedná se o SONF ..normální :) tak koukněte na podrobnosti : Musíte najít co nejhezčí-podle tebe fotku Ewy z kalendáře 2011 !! Jestli se nějaké fotky budou shodovat..nevadí !! Jiné fotky nebereme a můžete posílat i ty malé fotky, které jsou na netu !! Toto SONF ukončíme až když se přihlásí více než 3 lidé...!! Ceny napíšu až ke konci SONF, ale nebojte!,budou stát za to !!! Posílej na e-mail : fans-ewa@seznam.cz a přidej Přezdívku a adresu blogu !! Fotku dej do předmětu prosím :)

Ewa Farna Ty jsi král Magická noc (15.12.2010)

16. prosince 2010 v 17:41 | mája |  Actual
Ahojky !!
Po dlouhé době s odkazem na video :)
O co se jedná máte  v titulku !! Toto video jak jde již poznat vysílala TV Prima !
 Ewa Farna Magická noc :  >>  http://www.youtube.com/watch?v=WmhCd9d_Suk   <<


Dalčí fotky Dětský čin roku !

11. prosince 2010 v 21:22 | mája |  Photos
všechny fotky : iewa.blog.cz

Další náhrada v ČeskoSlovenské SuperStar !!!

11. prosince 2010 v 21:07 | mája |  Actual
Rolins měla nahradit Farna, jenže ted' je tomu zase jinak !! Velmi nedávno se ukázalo, že Farnou nahradí zpěvačka Helena Zet'ová (30) . Takže celkovou porotu této soutěžě by měli tvořit tito umělci : Gábina Osvaldová, Rytmus, Pal'o Habera a tady už zmíněná Helena Zet'ová . Tuto show bude moderovat Leoš Mareš s krásnou slovenskou zpěvačkou Tinou, kterou můžete znát spíše z duelu s Rytmusem (Pribeh). Doufejme že k dalším změnám v naší "hvězdné porotě" již nedojde a Ewa bude porotce v jiné úspěšné show !
 Ewa Farna

Ahojky

11. prosince 2010 v 20:24 | adulka869 |  Admin

Lidičky jsem nová blogerka tohoto blogu najdete mě i Tady

Ráda jsem tu a mám ráda Ewu Farnou tak dotazy

pište na tuto  stránku


Novinky v E-shopu !

8. prosince 2010 v 20:12 | mája |  Actual

Vánoční balíček - kalendář, pořadač, fotokarta

Obsahuje kalendář 2011, A4 pořadač Rock School, fotokartu s podpisem. Ušetříte 119 Kč.
původní cena: 439
nová cena: 320
podrobnosti

Vánoční balíček - kalendář, pásek ementál, A5sešit

Obsahuje kalendář 2011, pásek červený ementál, A5 sešit Rock School. Ušetříte 139 Kč.
původní cena: 669
nová cena: 530
podrobnosti

Vánoční balíček - pořadač + podložka pod myš

Obsahuje pořadač A4 a podložku pod myš z kolekce Rock School. 125 Kč zaplatíš, 125 Kč ušetříš :)
původní cena: 250
nová cena: 125
podrobnosti
Samozřejmě že foto na ewafarna.cz !!!

Pro OLSZOWA !

7. prosince 2010 v 21:39 | mája |  Admin
olszowa
Banner dodělám někdy jindy a na reklamě se domluvíme :) adulce869 až příště ;)

Ewa Dětský čin roku !

7. prosince 2010 v 21:30 | mája |  Photos
Dětský čin roku - Ewa Farna
Dětský čin roku - Ewa Farna
Dětský čin roku - Ewa Farna, Aleš Háma, Eva Aichmajerová Decastelo a Lucie Váchová

Dětský čin roku - Ewa Farna
Dětský čin roku - Ewa Farna

Ewa bude moderovat Československou SuperStar místo Rolins !!

7. prosince 2010 v 21:23 | mája |  Actual
Deník Aha! zná jako první jména, která se na skloňují ve všech pádech při sestavování poroty nové Česko Slovenské SuperStar! Největším překvapením je, že pěvecké talenty v ní má hodnotit teprve náctiletý idol teenagerů, zpěvačka a čerstvá bronzová slavice Ewa Farna (17)! A nováček má stát i za moderátorským pultem!
Nejsledovanější komerční stanice Česka i Slovenska sice původně počítaly s tím, že do poroty

opět usednou zpěvačky Dara Rolins (37) a Marta Jandová (35), ale po jejich útěku na Primu do konkurenčního X Factoru se musely porozhlédnout jinde. "Nakonec budou za Slovensko dva pánové a za Česko dvě dámy," prozradil deníku Aha! zdroj z televize Nova. A kdo tedy mají oni noví hvězdní porotci být?

"Roli dračice poroty by měla splnit mladičká Ewa Farna. Sice ještě nemá moc životních zkušeností, ale Nova si od ní slibuje, že přitáhne mladou generaci diváků," tvrdí člověk z televize s tím, že v nejbližších dnech by se měly podepsat smlouvy a naplno rozjet castingy. "Vrátit by se měla i glosátorka Gábina Osvaldová. Slováci chtějí do poroty opět Paľa Haberu a vyjednávají i s raperem Rytmusem," dodává informovaný zdroj.

Rušno bude i co se týče moderátorské dvojice. Zatímco Leoš Mareš má místo jisté, jeho partnerkou už zřejmě nebude Slovenka Adela Banášová. "Za poslední dobu toho má za sebou hodně a bude se spíše věnovat své talk show na Markíze. Televize proto k Marešovi hledá novou moderátorku," tvrdí zdroj. Co na to Nova?

"Jména poroty ani moderátorů zatím oznamovat nebudeme, diváci se vše včas dozvědí," říká k tomu mluvčí Novy Michaela Fričová. Ano, dozví se to - z deníku Aha! zdroj : ewafarna.blog.cz

Ceny Óčka Slavíky nekopírují, z oceněných má šanci pouze Ewa Farna

2. prosince 2010 v 14:14 | mája |  Actual
Již ve čtvrtek se bude rozhodovat o vítězích v další anketě popularity. Tentokrát vítěze vyberou diváci hudební televize Óčko. šanci má Ewa Farna, Marta Jandová, Aneta Langerová a Jana Kirschner.
I když ve Slavících získala největší počet hlasů a třináctou sošku Lucie Bílá, u diváků hudební televize Óčko evidentně frčí jiná hudba. V kategorii zpěvaček se nominace na ocenění, které sebuderozdávat ve čtvrtek v pražské Incheba Areně, protknuly s medailovými pozicemi Slavíků jen jednou - v případě Ewy Farné, která v sobotu na jejich ceremoniálu již potřetí získala bronzovou sošku.

Zpěvačka přitom svoje album Virtuální vydala už loni, letos se soustředila na polský trh, kde jí vyšla deska Ewakuacja, na které jsou polské verze jejích písniček. V současnosti vystupuje jako host na vánočním turné Čechomoru, které vyvrcholí 18. prosince v Národním divadle vPraze.
lasování skončilo a probíhalo i v kategoriích zpěvák, kapela, klip, pop & dance, rock & hard'n'heavy, hip hop a domácí objev roku.
Předáváním budou provázet Diana Kobzanová a Petr Vágner, zahrají například Tři sestry, Ewa Farna, Miro Šmajda, Wohnout či Michal Hrůza. zdroj : ewafarna-fans.blog.cz