Ewa bude moderovat Československou SuperStar místo Rolins !!

7. prosince 2010 v 21:23 | mája |  Actual
Deník Aha! zná jako první jména, která se na skloňují ve všech pádech při sestavování poroty nové Česko Slovenské SuperStar! Největším překvapením je, že pěvecké talenty v ní má hodnotit teprve náctiletý idol teenagerů, zpěvačka a čerstvá bronzová slavice Ewa Farna (17)! A nováček má stát i za moderátorským pultem!
Nejsledovanější komerční stanice Česka i Slovenska sice původně počítaly s tím, že do poroty

opět usednou zpěvačky Dara Rolins (37) a Marta Jandová (35), ale po jejich útěku na Primu do konkurenčního X Factoru se musely porozhlédnout jinde. "Nakonec budou za Slovensko dva pánové a za Česko dvě dámy," prozradil deníku Aha! zdroj z televize Nova. A kdo tedy mají oni noví hvězdní porotci být?

"Roli dračice poroty by měla splnit mladičká Ewa Farna. Sice ještě nemá moc životních zkušeností, ale Nova si od ní slibuje, že přitáhne mladou generaci diváků," tvrdí člověk z televize s tím, že v nejbližších dnech by se měly podepsat smlouvy a naplno rozjet castingy. "Vrátit by se měla i glosátorka Gábina Osvaldová. Slováci chtějí do poroty opět Paľa Haberu a vyjednávají i s raperem Rytmusem," dodává informovaný zdroj.

Rušno bude i co se týče moderátorské dvojice. Zatímco Leoš Mareš má místo jisté, jeho partnerkou už zřejmě nebude Slovenka Adela Banášová. "Za poslední dobu toho má za sebou hodně a bude se spíše věnovat své talk show na Markíze. Televize proto k Marešovi hledá novou moderátorku," tvrdí zdroj. Co na to Nova?

"Jména poroty ani moderátorů zatím oznamovat nebudeme, diváci se vše včas dozvědí," říká k tomu mluvčí Novy Michaela Fričová. Ano, dozví se to - z deníku Aha! zdroj : ewafarna.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama