Leden 2011

SONG !!! Přihláška+info

29. ledna 2011 v 19:18 | mája |  Admin
SONG o nej zpěváka/zpěvačku...!!! Bereme max. 5 soutěžících :)
Přihláška :

1.Přezdívka
2.Blog
3.Zpěvák/zpěvačka


Ceny : 1.Místo : Diplom,reklama jeho/její blogu(14dní)+rozhovor zahrnující 10 otázek
2.Místo : Diplom,reklama na mém blogu(7 dní)
3.Místo : Diplom,reklama na mém blogu(5 dní)
4.Místo : Diplom
5.Místo : Diplom

Tot' vše :)

Moderátoři letošních andělů ? Tomáš Klus a Ewa Farna !

29. ledna 2011 v 18:19 | mája |  Actual
Netradiční moderátorskou dvojici bude mít letošní udílení hudebních cen Anděl. Pořadatelé se totiž dohodli, že večerem budou provázet dvě mladé hudební hvězdy - sedmnáctiletá zpěvačka Ewa Farna a o sedm let starší zpěvák Tomáš Klus.
S Tomášem Klusem se před rokem stali zpěváky roku a získali od akademiků cenu Anděl.
Co pořadatele Cen Anděl vedlo k takovému výběru moderátorů? "Ewa Farna a Tomáš Klus jsou loňští vítězové v kategorii Zpěvačka roku a Zpěvák roku, a protože letos nominováni nejsou, tak nás napadlo je oslovit jako moderátory," řekla Novinkám Michaela Kocourová
z pořadatelské agentury Lewron. "Věříme, že se nových rolí zhostí dobře, a že mezi nimi bude fungovat i ta takzvaná chemie," dodala Kocourová.
"Na moderování Cen Anděl se opravdu moc těším. Vždyť jsou to nejprestižnější hudební ocenění v zemi, kde o vítězích rozhodují hudební odborníci, takže jsou to vlastně takové české Grammy. A ty by chtěl přece uvádět každý, ne?" komentuje svou novou roli moderátorky Ewa Farna.
"Hodně se těším i na Tomáše Kluse, který je podle mne velmi talentovaný hudebník, a jsem zvědavá, jak nám spolu půjde moderování. Celé to beru jako velkou výzvu," vzkázala svým fanouškům Farna. Pro mladou zpěvačku bude mít letošní udílení cen i jeden hodně pikantní aspekt. V kategorii Objev roku je totiž nominována kapela Embassy, ve které působí i Ewy expřítel Marcus Tran.
Nejvíce nominací získala skupina Nightwork, která může uspět celkem ve čtyřech kategoriích. Zpěvákem roku pak zase může být vyhlášen již zesnulý Petr Muk, kterému nominaci vysloužilo jeho poslední album V bludišti dnů. Výsledky jubilejního 20. ročníku Cen Anděl budou vyhlášeny 23. února. by : ewafarna.blog.cz

Vysvědčení je tu !!!

27. ledna 2011 v 20:02 | mája |  Admin
Ahojky :) Určitě se všichni (ne)těšíte na vysvědčení...to je na Vás...já to mám tak, že v pondělí píšem i velkou písemnku z Čj tak jako...:D Ale mamka řekla : ,,Když na výzu nedostaneš horší než 3, tak dostaneš,co si přeješ" A já si jako správná zpěvačka přeju mikrák.......Pro který si v Neděli jedu do Family Center :) Tím se Tomuhle Blogíčku fakt musim svěřit :Đ Tak co ? Co dostanete vy ?? Jaké budou známky ?? A co myslíte..,,jak je na tom EWA ?? Mějte se krásně a samé :)
Vaše adminka Mája

Ewa vystoupí v Kopřivnici !!

23. ledna 2011 v 12:29 | mája
EWA ŽIVĚ !!! Vystoupí 19.2.2011 v Kopřivnici při příležitosti místního plesu !! Přesný čas konání je 19:00 Nejvíce Informací :

Jednodenní akce

sobota 19. 02. 2011 Foxácký ples - Sluneční
K tanci hrají a vystoupí
EWA FARNA
BONEY M PARTY GROUP
AGÁTA HANYCHOVÁ, IVETA LUTOVSKÁ - Česká Miss 2009, LUCIE VÁCHOVÁ - Miss ČR 2003
DUO OGOR - finalisté Talentmánie
HYBRIDS CREW - electric boogie - semifinalisté Talentmánie
MÓDNÍ SHOW Luďka Hanáka
skupina ALFA
TNT
SUNNY BAND peruánská kapela
BIG BAND Kopřivnice
DJ Stoupa
Dětské centrum
taneční pár Anežka Jurčíková a Marek Lochman
Zlatý muž
Step klub Happy Girls
karaoke, bary, tombola a další doprovodný program
uvádí Ivetta Vavrošová
Čas: v 19:00 hod.Cena: Vstupné:
velký sál 400 Kč
velký sál - balkón 400 Kč
všechny ostatní prostory KDK 250 Kč
(Předprodej zahájen v pondělí 17. ledna 2011 v pokladně KDK)
Místo: V prostorách KDK
Organizátor: Kulturní dům KopřivniceKontakt: CK Agentura FOX s.r.o.
predprodej@ckfox.cz
556 821 415 begin_of_the_skype_highlighting
556 821 415
end_of_the_skype_highlighting


Ewa Farna nadělila Tranovi k Vánocům kopačky

22. ledna 2011 v 13:48 | mája |  Actual

Farna (17) a Tran (25) se rozešli během vánočních svátků. K výměně názorů došlo i veřejně na Facebooku.

Loňské vánoční svátky byly definitivní tečkou za vztahem Ewy Farné s Marcusem Tranem. Česko-polská popová princezna už nadobro přestala záletnému frontmanovi kapely Embassy tolerovat poměr s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely (32). Paradoxně v době Vánoc, kdy si lidé odpouštějí, posbírala veškerou kuráž a řekla své první lásce kategorické ne.

Ewin přístup Marcuse natolik rozhodil, že se za ní dokonce rozjel na česko-polské pohraničí napravit to, co pokazil, a přitom chtěl zpěvačku uplatit vánočním dárkem. Jeho omluvy na ni už ale nezapůsobily.

"Můj nejhezčí dárek byl x kilometrů přes republiku, abych si vy­slechl, že člověk, kterého milujete a snažíte se, aby byl pro vás vše, s váma nechce už nikdy být," postěžoval si zpěvák a kytarista prostřednictvím statusu na sociální síti Facebook. "On vás taky miluje, to se nebojte... A chtěl by, ale nejde to," komentovala Ewa Marcusův virtuální citový výlev. Na odpověď pak nemusela dlouho čekat. "Hranice si posouváme sami... Když chceme a musíme chtít... Miluju tě
a žádám tě o odpuštění a o to, abys byla se mnou... Necháváš mě umřít a vytahuješ bílou vlajku před bojem," nepřestával fňukat rocker. "Pssst, nerozebírej si tady soukromí, Mari. Většinou to spěje jen k špatným věcem," snažila se ho ukáznit zpěvačka. To se jí nepodařilo a Tran virtuálně řešil jejich rozchod dále. "Nebudu. Jen tě veřejně žádám o odpuštění, a abys byla s tím, koho, jak říkáš, opravdu miluješ, a pomohla mu stát se lepším. To je všechno...," zoufale žadonil Marcus.

Podle našich informací se hudebníkovi exotického vzhledu nepodařilo teenagerský idol obalamutit. Ewa je však podle svého vyjádření do Marcuse stále zamilovaná, tak se možná nakonec stane, že mu poměr se sexuální mašinou Gavriely přece jen odpustí. Nekonečnou love story budeme nadále sledovat.

Diplomy ---- tom a Kačule =)

19. ledna 2011 v 20:20 | mája |  Admin
Tome doufám, že se líbí :)
Spokojenost...snad :)

S♥utěěěěž !!!!! PRVNÍ 2 DIPL♥MEK :)

14. ledna 2011 v 20:10 | mája |  Admin

Takže je tu soutěž lehká :D Tento blog je za a) O Martě Jandové b) O Emily Osment nabo za c) O Ewě Farne :) 2.první dostanou diplom at' si písnou s kým :)

<>


Ewa v TV

6. ledna 2011 v 14:28 | mája
Ewa se ukáže na obrazovkách Vašich TV pokud si 16.ledna 2011 zapnete TV Prima..:) Ewa vystoupí při příležitosti Mezinárodní taneční soutěže TAKE CARE!

2 Novinky !!!

1. ledna 2011 v 22:52 | mája |  Admin
1)Takže začneme tou méně důležitou, což je Diplom pro VŠECHNA MÁ SB !!! -->A tím si účtuju že nemusím tento týden obíhat :D :D ... No já to stejně nedělám tak to je jedno :D :D
2)A nyní to MOOOC důležité =) Potřebuju hlásek do Finále Blábláblá.......tady máte odkaz :

Prosím hlasujte pro Máju :) Děkuju předem ;)