Klus už bydlí s Farnou, hypotéka byla nutná!

22. května 2011 v 19:25 | mája |  Actual
Vztah zajímavé dvojice nedávno propálil týdeník SuperSpy. Polská zpěvačka, která žije ve Slezsku, se mezitím nakvartýrovala do Prahy!
Klus splnil mission impossible v podobě sbalení nesbalitelné a do Marcuse Trana dlouho zaláskované Ewy Farné a už přijímá první opatření, aby si ji udržel.
Zásadně omezil své individuální toulky Prahou, když je Ewa v Polsku na kšeftech, a přestěhoval se z nevzhledného bytu na Vinohradech do pražských Nuslí.
Tam si podle našich exkluzivních informací pořídil 2+kk s terasou, na který si musel vzít hypotéku.
"Je to tak a nebydlí tam sám," prozradil SuperSpy.cz jeden z jeho blízkých přátel, který zároveň naznačil, že to v nuselském hnízdečku lásky pořádně žije.
"Tomáš s Ewou tam pořádají poměrně divoký grilovačky, na který zvou nás, svoje kamarády, a je to jako na nějaké americké barbeque. Prostě chovají se jako manželé, kteří si na terasu zvou přátele," dodal.
Jak jsou spolu Ewa a Tomáš daleko v intimní sféře, zatím nevíme. Jisté je, že podle nedávného vyjádření Marcuse Trana s ní on v posteli neskončil. Ale vzhledem k tomu, že se podle našeho zdroje chovají obě hrdličky jako manželský pár, dá se předpokládat, že "už něco bylo".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama