Červenec 2011

A DOST!

29. července 2011 v 11:49 | mája |  Admin
Včera se tu zase objevil new článek, kterej sem nepsala...!!! Prosím, nemůžete mi s tím nějak pomoc...;( Sem zoufalá xD I heslo jsem už změnila, ale nepomohlo to....HELP PLS!
Mě od toho HACKERA poznáte tak, že nepíšu hovadiny a píšu úplně normálně ;)

Ewa byla hostem na táboře v Olešné

28. července 2011 v 17:27 | mája |  Actual
Ewa Farna - Celebrity zpěvačky | Ewa Farna (fotky, photos) - elf.cz

Do poslední chvíle tajili organizátoři rockového tábora v Olešné před táborníky jedinečné překvapení. To, že přijela Ewa Farna a dokonce že jim bude zpívat, všechny doslova ohromilo.
"Na letošním táboře se Ewa krátce objevila již v pondělí 18. července, kdy vlastně spolu s ní přijeli lektoři - její kapela na tábor. Vraceli se z koncertu v Polsku, kde hráli až kdesi u ukrajinských hranic. Vystoupila z auta, dala si čaj a odjela spolu s manažerem do Prahy. Již toto způsobilo mezi dětmi rozruch, protože Ewina účast na táboře jim byla do této chvíle tajena," říká Lubomír Šula, ředitel DDM Klubíčko z Nového Města na Moravě.
Jak se vlastně Ewa Farna, dnes už známá a všude žádaná zpěvačka, ocitla v Olešné?
"Návštěva Ewy na táboře byla vlastně její iniciativou. Asi měsíc před táborem projevila zájem přijet se podívat na závěrečný koncert. Později upřesnila, že by ráda přijela již dříve a s dětmi tak strávila tři dny. Samozřejmě jsme to uvítali a byli rádi. Na táboře loni i letos působili jako lektoři členové její doprovodné kapely a tak Ewa měla informace i o loňském táboře takzvaně z první ruky. Znala různé historky, věděla o spoustě dětí, které tam byly a co jim šlo a co ne, co vyvedly atd…"
Ewa se sice v pondělí stavila jen na chvilku, ale pak to dětem určitě vynahradila.
"To ano. Na tábor Ewa vyrazila ve čtvrtek vlakem z Prahy a v Olešné byla večer. Zrovna jsme s dětmi v jídelně rozebírali jejich studiové nahrávky z pondělí. V tu dobu již děti věděly, že Ewa přijede. Dokonce jsme pro ni měli připravený dort k jejím blížícím se 18. narozeninám. Ihned jak Ewa přijela, šla si sednout mezi děti. Každý se jí představil, uvedl, na co hraje, co se mu líbí za hudbu, odkud je, co poslouchá atd… Předaný dort jsme pak společně všichni snědli."
Líbil se Ewě tábornický život?
"V pátek, když se Ewa probudila do deštivého dne na Vysočině, tak hned po ránu hlásila, že ji přijde super se v koupelně potkávat s normálníma holkama, drbat u líčení, zpívat si přitom."
I tady ale určitě měla pořádně nabitý program.
"Dopoledne přes počítač poskytla několik plánovaných rozhovorů a na odpoledne byl připraven mini koncert pro účastníky tábora a obyvatele Olešné v jídelně táborové základny. Koncert proběhl v komorní atmosféře, jen za doprovodu kláves a kytary. Nechyběla nezvyklá improvizace na téma zásadní skladby skupiny AC/DC . Následovalo téměř hodinové povídání, zodpovězení desítek dotazů. V odpovědi na jeden z nich Ewa jasně uvedla, že pokud by její kariéra měla skončit, že se z toho rozhodně nehodlá hroutit, že zásadní v životě považuje mít šťastnou a fungující rodinu. Nakonec se Ewa podepisovala a fotila s každým, který projevil zájem."
Je vidět, že se zpěvačka se svými novými kamarády (a také obdivovateli) dokonale sžila.
"Určitě. Ewa také bedlivě sledovala nácvik muzikantů na závěrečný koncert, tu a tam přispěla radou. Stejně tak pozorně sledovala večerní první generálku na koncert, kde ji mimořádně zaujala interpretace jedné z jejích vlastních písniček a Marušku, která ji zpívala, povzbudila vlídným slovem. Objektivně jistě není lehké ve věku dvanácti let zpívat písničku před jejím původním interpretem, když navíc je ten interpret pro dvanáctileté dítě "modlou"."
Modlou se Ewa stala zřejmě nejen pro zmíněnou Marušku. Co ostatní děti?
"Ty si ji také vychutnávaly. Například u večerního táboráku se kolem Ewy neustále tvořil hlouček dětí. Bylo slyšet, že se řeší její začátky, její kariéra, její oblíbené skupiny, ale i naprosto všední věci. Třeba škola, vztahy, kamarádi, rodiče, prázdniny a dovolené."
Všechno ale má svůj konec. Jak se Ewa rozloučila s Olešnou?
V sobotu ráno se Ewa spolu s dětmi zúčastnila ještě worskhopu českého kytarového mága Honzy Kirka Behunka. S každým se pak rozloučila osobně podáním ruky. Prostě úplně s každým. A pak už pro ni přijel manažer a odjela do Varšavy, kde natáčela pro tamní televizi."

Ewa v PL časopisu

28. července 2011 v 17:10 | mája
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comef-ewafarna-blog.cz

Ewa- Joy-Shoot

28. července 2011 v 17:09 | mája |  Photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com ef-ewafarna.blog.cz

Ewa o smrti Amy Winehouse

28. července 2011 v 17:07 | mája |  Actual

Ewa o smrti Amy:
,,Popravdě? Větším šokem byla pro mě smrt Michaela Jacksona, na jeho deskách jsem vyrůstala. To jsem plakala...Amy měla velký talent, byla to velká zpěvačka.Škoda, že tak rychle odešla.

Soukromé fotky Ewy :)

28. července 2011 v 17:01 | mája |  Photos

Omlouvám se!

28. července 2011 v 16:13 | mája |  Admin
Nedávno se tu objevili 3 nové články...Já je ale nepsala...Zřejmě se mi nějakej můj drahej kamarád dostal na blog...Omlouvám se za ten zmatek...Nechci ani vědět, kdo to byl! Omlouvám se AFFS (SB) a návštěvníkům blogu.Heslo je změněno, takže uvidíme...Opravdu se omlouvám

Diplom pro Mrs Glassy :)

26. července 2011 v 18:24 | mája |  Admin
Doufám, že se ti líbí :)

Ewa se omlouvá Polákům!

23. července 2011 v 13:08 | mája |  Video
Nedávno jste mohli vidět pořad Metropol a v něm jako hosta Ewu. Ta řekla, že polské silnice jsou ve strašném stavu a Češi by do Polska měli letět jenom letadlem.Poláky to ale zřejmě urazilo a mysleli si, že Ewa Čechy od Poláků odhání a tak se musela omlouvat. Tu je i překlad :)
PŘEKLAD: ,,Drazí fanouškové z Polska, chtěla bych vysvětlit aféru (skandál), který se stal.Jela jsem do Prahy udělat rozhovor do televize a padla ode mne taková odpověd', že nejsou Polské silnice zrovna v nejlepším stavu, at' tam radči lidé letí letadlem.O to šlo...Jenže někdo si myslel, že nechci aby Češi do Polska jezdili a tak z toho vznikl tento skandál.Ale tak to není.Sama jsem Polka, sama jsem patriotka, člověk který dělá tam koncerty, má tam své fanoušky a proč bych to dělala...Jestli to někomu vyznělo zle, velmi se omlouvám a to je celé..." Překlad není 100% stejný, ale vystihuje to, co Ewa řekla :)

Ewa v Blesku společně se sestrou Magdalénkou :)

23. července 2011 v 12:57 | mája
loading
P.S: Všimla jsem si, že mají Ewino datum narození špatně! Mají 18.8.1993 a Ewa je 12.8.1993!!!

O kterou písen' Ewy se jedná? 1.správná odpověd' diplomek.

22. července 2011 v 11:57 | mája
1.správná odpověd' diplomek :)

Jediný narozeninový koncert v Polsku!

20. července 2011 v 20:46 | mája |  Video
Ti, co bydlí blízko Polska (SOSNOWIEC) si určitě nesmí nechat ujít jediný narozeninový koncert Ewy v Polsku! Uskuteční se 7.9. v SOSNOWIECU a bude to nářež ;) Je též možné, že Ewa bude mít na scéně živého lva! Nenechte si ujít :)

Prázdninové SONování :)

13. července 2011 v 11:44 | mája |  Admin
Už dlouho tu nic nebylo...Chtěla bych uspořádat další SON, jenže nevím jaké- vyberte si
a) SONB- Soutěž o nejlepší Blog
b) SONF- Soutěž o nejlepší Fotku
c) SOND- Soutěž o nejlepší Design (by se šiknul) :D
d) SONV- Soutěž o nejlepší video (spíše hudební videoklip)
TOT' VŠE na SONG prdím :D
Pište do komentářů.- Zanedlouho bysme vybrali vítězné SON.Výhry by se týkali podle toho, jaké SON by se vybralo :) Mějte se krásně, Ahoj :) Díky za účast!


Poslouchejte dnes Ewu!!!

12. července 2011 v 19:01 | mája

Jestli máte dnes (za hodinu) ve 20:00 čas, můžete si Ewu poslechnout na Rádiu Kiss (Music Story - KissRádio) Děkujeme :)

Zrušený koncert!

11. července 2011 v 20:13 | mája |  Actual

Jménem naší společnosti i jménem Ewy se velice omlouváme za včerejší předčasné ukončení konceretu 8.7.2011 v Uherském Hradišti. Bohužel díky výpadku el.energie a nedostačující zvukové aparatuře,zajišťované místním pořadatelem koncertu, nebylo možné koncert realizovat podle původního plánu.
Michaela Kocourová , manažerka