Srpen 2011

Ewa nafotila fotky pro Blesk!

29. srpna 2011 v 18:11 | mája |  Photos
loading

loading loading loading loading

Mě se víc líbí ty fotky z Monster Higt, ale tyhle taky nejsou k zahození :D

Ewa v Monster Higt!

27. srpna 2011 v 22:24 | mája |  Photos
Tak tyhle fotky nemaj chybu :) Ty rovný vlasy mi přijdou teda až dost ulíznutý, ale tamty s těma kudrnama :-* Doufám, že se Vám tky líbí :)

loading

loading loading loading

Ewa Farna: Nikdy nezchudne!

19. srpna 2011 v 20:57 | mája
imagebam.com imagebam.com alisek69

Ewa Farna: Hledá svůj styl!

19. srpna 2011 v 20:55 | mája
imagebam.com Druhý model se mi líbí nejvíc, i když ta černá byla kvůli úmrtí polského prezidenta...Krásně jí to ale sluší všude :)

Farna vydělala miliony, konečně si koupí bourák

16. srpna 2011 v 1:46 | mája |  Actual

Zpěvačka Ewa Farna oslavila v pátek své osmnáctiny a pro Blesk.cz exkluzivně prozradila, co si hodlá za své vyzpívané peníze pořídit. Do toho však šokovala prohlášením, že v den svých narozenin vůbec nebyla se svým přítelem, zpěvákem Tomášem Klusem (25)! CELÝ ČLÁNEK


Generační idol Ewa Farna slaví osmnáctiny: Konečně je dospělá!

16. srpna 2011 v 1:35 | mája |  Actual

Sedm desek, z toho dvě platinové za více než 20 tisíc prodaných kusů, přes 200 koncertů a tvrdě vydělané miliony. Toho všeho dosáhla Ewa Farna, než se stala plnoletou. Teprve dnes totiž překračuje idol mnoha českých teenagerů práh dospělosti. "Jsem stará a bojím se zodpovědnosti," šílí zpěvačka ze svých osmnáctých narozenin. CELÝ ČLÁNEK


Ewa dnes slaví svou plnoletost!

12. srpna 2011 v 16:39 | mája

Ewa dnes slaví svou plnoletost!!!

Praha, 12.8. 2011 - Naše trojnásobná bronzová slavice, držitelka Ceny Anděl a zpěvačka nominovaná na Cenu MTV Evrope za Česko i Polsko Ewa Farna slaví právě dnes své osmnácté narozeniny. Zpěvačka narozená ve znamení lva, se během prázdnin intenzivně připravuje na oslavu své plnoletosti se svými fanoušky. Jedinečný mejdan se uskuteční v pátek 23. září v brněnském Semilassu. Ewa kvůli náročným přípravám na její životní koncert, zrušila i svou dovolenou. Více o připravovaném koncertě se fanoušci dozví během pár dní.Děkujeme
Hlavním mediálním partnerům koncertu: Rádio Impuls, Seznam. cz a Bravo
a hlavním partnerům koncertu: Monstr High a Subway

It's HERE!!!

12. srpna 2011 v 0:27 | mája
Uběhlo přesně 18 let od té doby, co se na hranicích Česka a Polska narodila nová Pop Star.Za tu dobu se leccos změnilo.Malá Ewička už není malá Ewička co si hraje s panenkami, ale velká Ewa, co večer randí se svým klukem :-)

Vydala už 4 alba v České Republice, 3 alba v Polsku a nyní připravuje Český singl v USA.Je to jedna z nejmladších českých, profesionálních zpěvaček u nás i v Polsku.Hudbě se věnuje odmalička, ale profesionálně od 12ti let.

Má za sebou
už dvě TOUR v Česku a právě v této době jede TOUR po Polsku.Její poslední deska EWAkuacja vydaná v Polsku jí přinesla nečekaný úspěch.Na VIVA COMET 2011 byla nominována do 5 kategorií z 6ti a 4 ceny si odnesla domů :) Její koncerty jsou jedny z nejnavštěvovanějších u nás i v PL!!!

Jenže Ewa není jenom ta ,,EWA FARNA" zpěvačka.Ewa je především ta ,,Střelená holka z Vendryně".Má svůj soukromý život a ten musíme respektovat.My- Fanoušci, chcete-li FaRnoušci.Má kluka Toma, skvělé přátele, kteří její ,,popularitu" respektují, úžasné sourozence a především milující rodiče, kteří jí vždy ve všem podrží.

Na závěr ti Ewy chci popřát, aby sis užila všechny své oslavy jak už ty soukromé tak i ty s fanoušky, byla stále taková jaká jsi ted', a hlavně, byla pořád ta ,,Střelená holka z Vendryně" :)
Děkujeme ti moc za to, že si :-*

Ewa Farna: ,,Líbí se mi styl Rihanny!"

9. srpna 2011 v 12:30 | mája |  Actual
Na mimořádné akci jsme u pokladny zahlédli i zpěvačku Ewu Farnou s obrovskými taškami,které jsme později položili několik otázek ohledně aktuílního tématu-mody.
Jak bys definovala svůj outfit?
Nosím úplně všechno.Ale nejradši mám ty pohodlné věci.
Co sis opatřila tady na Fashion Days?
Koupila jsem si dvoje boty,nějaké spodní prádlo,něco na koncerty.Mají tu značky,které normálně stojí desetkrát víc,takže jsem ráda,že si můžu vybrat něco na scénu,jelikož když mám koncerty,tak je fanj neustále obměňovat šatník.
Kostýmy na scénu si děláš sama?
Dělám sama,ale brzy budu mít narozeninový koncert,na kterém budu mít šaty od návrháře.Ale běžně na koncertech o kostýmech rozhoduji já.
Nosíš v běžném životě podpatky?
Každý den nosím conversky-zrovna tyhle mám už asi šest let a jsou skvělé.Moc jich nemám,asi jen dvoje.Bot s podpatky mám paradoxně mnohem víc,i když je v běžném životě moc nenosím.
Co by sis na sebe nikdy neoblékla?
Ten růžový kostým úplně v zadu.
Takže nemáš ráda úplně zářivé věci?
To ano,ale ta růžová je fakt divně jedovatá.Ještě v kombinaci s růžovými flitry.
Co třeba extravagantní materiály-latex,kůže?
To ano,to mi nevadí.Ven bych v tom sice nevyšla,ale na podiu ano.
Takže podium je vlastně úplně něco jiného?
Na podium je potřeba výrazné oblečení,kdybych tam přišla celá v černém,tak asi zapadnu.Je potřeba aby mě viděli i v šedesáté řadě (přeháním).
Stalo se ti někdy na koncertu,že by tě oblečení najednou zradilo?
To se mi stává docela často.Pamatuji si,že jsem zpívala a měla jsem šaty s holými zády a zapínáním nahoře od polské návrhářky.No,a uprostřed první písničky se mi to za krkem rozvázalo a celou dobu jsem do konce zpívala s rukou dramaticky u krku(smích).
Jak bys popsala svůj styl oblékání?
Oblékám se podle nálady.Teď jsem vlastně dostala nabídku na spolupráci se značkou Kenvelo,navrhla jsem jednu kolekci,který by měla vyjít na letošní podzim.Mám ráda mládežnické věci a jsem otevřená i jak koženým věcem,tak i hodně barevným,mě to prostě baví kombinovat.
Nesleduješ internetové modní stránky typu LookBook,Fanshionlista a podobné?
Ne,já většinou koukám na fotky celebrit a od každého si beru něco.Nesleduji žádné modní přehlídky,poslední kolekce,spíš se nechávám strhnout a můžu o něm říct Jo,to je dobrý.Líbí se mi,jak se obléká například Rihanna.
Jaký máš nejdražší kousek ve svém šatníku?
(zamyslí se)Asi odtud.Ty věci mě stály hodně málo,ale přitom můžou být vlastně i hodně drahé (smích).Ale nejdražší asi pro mě budou ty šaty od návrhářky na narozeninový koncert.
zdroj: ef-ewafarna.blog.cz

Ewa v Mateřídoušce

2. srpna 2011 v 20:00 | Mája
Obálka Mateřídouška

Nezapomen'te halsovat pro Ewu v SONC zde : http://tanecsepsem.blog.cz/1108/sonc-01-druhe-kolo Dík ;)
Change Settings

Prosím, nech toho x(

1. srpna 2011 v 19:42 | mája |  Admin
Prosím...chodíš mi na blog, mažeš články, komentuješ za mě a přidáváš své články, které nejsou pravdivé a jsou urážlivé.Fakt tě prosím nech toho...Dost mě to štve, musím to pak všechno mazat, předělávat a omlouvat se.Najdi si jiného obětního beránka...Když tě tak baví blogovat, tak piš svůj blog ne? A tam si piš co chceš...Prosím tě, nech toho ;(