Ewa Farna : "Cítím se pořád jako dítě!"

20. listopadu 2011 v 0:46 | mája |  Actual

Poslední tři roky byla na Českém slavíkovi vždy na třetím místě. Jaké šance si dává letos? A jak zvládá při své kariéře školu?
Zpěvačka Ewa Farna je přes svůj mladý věk už stálicí na naší hudební scéně. Jak se jí daří právě teď?
Jak letos vidíš své šance v Českém slavíkovi?
Vidím to bledě. Ale jsme moc ráda, že již po šesté mohu na slavnostním galavečeru vystoupit. To je to, co mám nejvíc ráda. Slavík je samozřejmě velmi prestižní ocenění, proto mne těší, že mě posluchači ocenili již potřetí.
Jaká je tvoje oblíbená zpěvačka?
Poslouchám hudbu všeho druhu, nejsme hudební rasistka. Baví mne třeba P!nk, Beyoncé, Rihanna, Natalie Cole, Adele. Je toho víc, mám ráda mnoho skupin a zpěváků.
Jak zvládáš pracovní vytížení?
Jednoduché to není, ale co mi zbývá. Studovat musím, vzdělání je velmi důležité. Zvládat školu a hudbu dohromady je alespoň adrenalin a nemám čas na nudu a blbosti.
Tvým nejnovějším hitem je písnička Sama sobě. Pověz nám něco o ní.

Je to můj nejnovější singl, jež promuje nové DVD, které je natočeno z mého velkého narozeninového koncertu. Sama sobě jsem napsala text - i když to lehce teda nešlo - a hudbu napsal můj bubeník Lukáš Pavlík.
V létě jsi oslavila osmnáctiny, co se jimi pro tebe změnilo?

Hodně formalit, můžu sama řídit, mám čerstvý řidičák, sama podepisuji smlouvy, jsem za sebe zodpovědná. Ale cítím se pořád jako dítě a myslím, že to tak ještě nějakou dobu zůstane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik má Ewa Farnoušků ?

♥click♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama